Wyniki sortowane według etykiety: wydarzenia

17.05.2024
Tom 18 (2/2023) ukazał się pod redakcją dr Bożeny Prochwicz-Studnickiej i dr Anny Grzywy
więcej o Nowy numer czasopisma "The Polish Journal of the Arts and Culture. New Series" już dostępny online w otwartym dostępie

15.05.2024
W razie pytań lub problemów prosimy o kontakt z koordynatorem kursu, mgrem Przemysławem Skrzyńskim (skrzynski.przemyslaw@gmail.com)
więcej o Przypominamy, że dziś rozpoczynają się zajęcia w ramach kursu "Culture, Animal Ethics, And Environmental Philosophy", który poprowadzi gościnnie profesor Stefan Sencerz

Slajdowisko z podróży mgr Wiktorii Krupskiej do Japonii (20.05)

13.05.2024
Wydarzenie organizowane jest przez Koło Naukowe PSC
więcej o Slajdowisko z podróży mgr Wiktorii Krupskiej do Japonii (20.05)

W programie m.in. wykład dr Renaty Iwickiej
więcej o Koło Naukowe Porównawczych Studiów Cywilizacji UJ serdecznie zaprasza na wydarzenie "Dzień Wodza, czyli propaganda i nacjonalizm w Korei Północnej" (13.05)

10.05.2024
więcej o Ośrodek Badawczy Facta Ficta zachęca do przesyłania zgłoszeń na nadchodzące konferencje naukowe współorganizowane z KPSC

Informujemy, że w dniach 13-19 maja 2024 roku odbywają się Juwenalia

10.05.2024
Przypominamy, że decyzją Rektora UJ, piątek w tygodniu, w którym odbywają się Juwenalia (17.05), jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych
więcej o Informujemy, że w dniach 13-19 maja 2024 roku odbywają się Juwenalia

09.05.2024
Debata organizowana jest przez Polski Instytut Spraw Międzynarodowych w Warszawie
więcej o Debata pt. "Znaczenie Indii dla interesów Polski w ujęciu geostrategicznym" z udziałem dra hab. Piotra Kłodkowskiego, prof. UJ (16.05)

Książkodzielnia w Katedrze Porównawczych Studiów Cywilizacji UJ

09.05.2024
więcej o Książkodzielnia w Katedrze Porównawczych Studiów Cywilizacji UJ

08.05.2024
Dziękujemy Kołu Naukowemu PSC za aktywną promocję Katedry
więcej o Koło Naukowe PSC na Pyrkonie - zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia (14-16.06)

08.05.2024
więcej o Redakcja Magazynu antropologiczno-społeczno-kulturowego "MASKA" ma przyjemność ogłosić nabór artykułów do 53 numeru pt. "Sztuka pozaeuropejska"