Przypominamy, że ​zwolnienia lekarskie jako usprawiedliwienia nieobecności są powinny znajdować się w książeczce zdrowia wydanej przez uczelnię

Osoby, które nie posiadają książeczki i chciałyby ją wyrobić, mogą zrobić to w sekretariacie KPSC

​Przypominamy, że zgodnie z regulaminem studiów w KPSC zwolnienia lekarskie jako usprawiedliwienia nieobecności są honorowane jeżeli znajdują się w książeczce zdrowia wydanej przez uczelnię.

Osoby, które nie posiadają książeczki i chciałyby ją wyrobić, proszone są o dostarczenie do sekretariatu (lub do skrzynki podawczej przy sekretariacie z dopiskiem "do książeczki") jednego zdjęcia (wymiary: takie jak do legitymacji). Zdjęcie powinno być podpisane z tyłu nazwiskiem i numerem albumu (indeksu). Wyrobienie książeczki jest bezpłatne.

Uwaga: książeczki nie obowiązują w okresie zdalnego funkcjonowania uczelni, podczas nauki zdalnej zwolnienienia mogą być dostarczane drogą mailową.