Przypominamy o powołaniu w KPSC koordynatora ds. Covid-19, któremu w pierwszej kolejności należy zgłaszać wszystkie przypadki zakażeń w Katedrze

Funkcję koordynatora w KPSC pełni dr Karolina Hess (karolina.maria.hess[at]uj.edu.pl).

Polecamy również
Konferencja II: Unia Europejska i Ład Światowy - Europa, Indie i Chiny z udziałem dr hab. Piotra Kłodkowskiego, prof. UJ i dra Marka Moronia

Wampiriada NZS UJ – akcja studenckiego, honorowego krwiodawstwa (8.04)

Wykład "Is Poland still Catholic? Glimpses of the Changing Cultural and Religious Environment" dr Pauliny Niechciał dla Skalny Center for Polish and Central European Studies (21.03)

Za nami Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego (22.03.24) - dziękujemy, że nam towarzyszyliście!