Nowy numer "Facta Ficta. Journal of Theory, Narrative & Media" - czasopisma wydawanego przez Ośrodek Badawczy Facta Ficta - już dostępny

Informujemy, że nowy numer "Facta Ficta. Journal of Theory, Narrative & Media" - czasopisma wydawanego przez zaprzyjaźniony z nami Ośrodek Badawczy Facta Ficta - jest już dostępny do pobrania i lektury.

Czasopismo wydawane jest w otwartym dostępie, a tematem przewodnim najnowszego tomu jest edukacja. W numerze znaleźć można 9 artykułów związanych z tematem przewodnim oraz rozmowę z prof. Małgorzatą Gajak-Toczek z Uniwersytetu Łódzkiego, a także 10 tekstów w dziale Varia, Kultura współczesna oraz Historia. Tom zamyka wnikliwa recenzja niedawno wydanej monografii "Wobec postpamięci" autorstwa dr Anny Kuchty.

Tom można pobrać tutaj.