Nowa kadencja Wydziałowej Rady Samorządu Studentów Wydziału Filozoficznego UJ na lata 2021-2023

Informujemy, że 1 września 2021 roku Wydziałowa Rada Samorządu Studentów Wydziału Filozoficznego UJ rozpocznie nową kadencję na lata 2021-2023. Zachęcamy do aktywnego śledzenia działalności WRSS Wydziału Filozoficznego (link).

Z radością informujemy, że w majowych wyborach reelekcję do dalszego wykonywania mandatu radnego z ramienia Katedry Porównawczych Studiów Cywilizacji UJ w WRSS Wydziału Filozoficznego uzyskał p. Dominik Nowakowski, student KPSC (kierunek: studia nad buddyzmem). Serdecznie gratulujemy!

Informujemy, że każda osoba studiująca na Wydziale Filozoficznym UJ może zwrócić się do Samorządu Studentów w kwestiach dotyczących studiowania na poziomie jednostki lub wydziału, kontaktu z poszczególnymi organami uczelni, czy też informacji dotyczących życia kulturalnego studentów.

Do p. Dominika Nowakowskiego można zwracać się bezpośrednio drogą mailową (dominik.nowakowski@student.uj.edu.pl) lub poprzez Facebooka (link).