Uwaga! Od 5 sierpnia do 20 sierpnia 2021 roku sekretariat KPSC będzie nieczynny

Informujemy, że w dniach od 5 sierpnia do 20 sierpnia 2021 roku sekretariat KPSC będzie nieczynny  w związku z zaplanowanymi na ten okres urlopami wypoczynkowymi. W okresie 5.08-20.08.2021 nie jest możliwe załatwianie spraw w sekretariacie KPSC (ani w formie bezpośredniej, ani w formie zdalnej).

Osobom, którzy przygotowują się do egzaminów licencjackich lub przygotowują prace magisterskie, przypominamy, że szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć tutaj

Nowe studentki i nowych studentów zachęcamy do lektury komunikatu informacyjno-powitalnego oraz Pakietu informacji dla I roku. Znajdują się tam wszystkie kluczowe informacje dotyczące studiów w Katedrze Porównawczych Studiów Cywilizacji UJ.

Wszystkich zainteresowanych rekrutacją na studia w KPSC zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dydaktyczną w roku akademickim 2021/22, której szczegóły można znaleźć tutaj