Dzień Otwarty Wydziału Filozoficznego UJ (10.04.21) - poznaj studia w Katedrze Porównawczych Studiów Cywilizacji!

Wszystkich zainteresowanych studiami w Katedrze Porównawczych Studiów Cywilizacji serdecznie zapraszamy do udziału w wirtualnym Dniu Otwartym Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego, który odbędzie się 10 kwietnia 2021 roku (sobota). Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest tutaj.

Transmisje na żywo będą dostępne równolegle na Facebooku i Youtubie #filozoficznyUJ.

W ramach wirtualnego Dnia Otwartego Wydziału Filozoficznego będzie można poznać ofertę studiów, możliwości rozwoju i aktywności studenckiej. Nie zabraknie QA i możliwości spotkań indywidualnych. Z radościa informujemy, że naszą Katedrę reprezentować będą dr Anna Kuchta oraz nasz student, p. Michał Jędrzejczak (porównawcze studia cywilizacji, II stopień).

Prezentacja naszej jednostki oraz publiczne Q&A odbędą się w godzinach 10.00-11.00 - po prezentacji czekamy na dodatkowe pytania i indywidualne spotkania w pokoju MS Teams (link) w godzinach 11.00-11.30. Zachęcamy do kontaktu!

Grafika przedstawia program Dnia Otwartego Wydziału Filozoficznego na beżowym tle.

Udział w wirtualnym Dniu Otwartym Wydziału Filozoficznego to doskonała okazja, aby szczegółowo poznać naszą ofertę dydaktyczną na rok akademicki 2021/22:

​- porównawcze studia cywilizacji (studia I stopnia - rekrutacja) - więcej informacji
​- porównawcze studia cywilizacji (studia II stopnia - rekrutacja) - więcej informacji
​- studia nad buddyzmem (studia I stopnia - rekrutacja) - więcej informacji
​- studia nad buddyzmem współczesnym (studia II stopnia - rekrutacja) - więcej informacji

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na portalu Facebook.