Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

OD DNIA 17 PAŹDZIERNIKA 2020 r. DO ODWOŁANIA KSZTAŁCENIE W UNIWERSYTECIE JAGIELLOŃSKIM BĘDZIE PROWADZONE W TRYBIE ZDALNYM

Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacek Popiel informuje, że od dnia 17 października 2020 r. do odwołania, kształcenie w Uniwersytecie Jagiellońskim będzie prowadzone w trybie zdalnym, z wyjątkiem zajęć praktycznych, które będą odbywać się na zasadach dotychczasowych z zachowaniem reżimu sanitarnego.

W Katedrze Porównawczych Studiów Cywilizacji od dnia 17 października 2020 r. do odwołania wszystkie zajęcia oraz dyżury prowadzących będą odbywać się w trybie zdalnym.

Prosimy o regularne sprawdzanie skrzynek pocztowych i pozostawanie w kontakcie z prowadzącymi zajęcia. Przypominamy, że uczestnictwo w zajęciach zdalnych traktowane jest tak samo, jak w zajęciach stacjonarnych, a obecność jest weryfikowana. Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem prof. dr hab. Marty Kudelskiej, Kierownika Katedry, dotyczącym odbywania zajęć w trybie zdalnym.

Zachęcamy także do zapoznania się z przygotowaną przez Instytut Psychologii UJ podstroną, na której zgromadzone są informacje, gdzie szukać pomocy, inspiracji i jak przetrwać przedłużający się czas domowej izolacji i stres związany z epidemią Sars-COV-2.

Przypominamy, że najważniejsze aktualne informacje dotyczące działań Uniwersytetu Jagiellońskiego i Katedry Porównawczych Studiów Cywilizacji w związku z epidemią koronawirusa w Polsce można znaleźć tutaj.