Konkurs na stypendium naukowe NCN dla studenta/doktoranta w interdyscyplinarnym projekcie badawczym "Przedmioty percepcji w ujęciu jedno- i wielomodalnym" realizowanym na Wydziale Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego.

Ogłoszenie znajduje się na tutaj.
Termin zgłoszeń upływa 20.10.2020.

Poza doktorantami, adresatami konkursu są studenci studiów drugiego stopnia i studenci co najmniej czwartego roku jednolitych studiów magisterskich w dyscyplinie filozofia (filozofia percepcji, filozofia umysłu i nauk neurokognitywnych), kognitywistyka lub psychologia.