"Wyszukaj Klasyka" o Romanie Ingardenie - zachęcamy do udziału w spotkaniu online

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z cyklu "Wyszukaj Klasyka", którego tematem będzie Roman Ingarden.

Filozof, jeden z najtęższych umysłów w Polsce XX wieku, ale prywatnie także fotograf, pianista, skrzypek – odkrywanie biografii Romana Ingardena co rusz dostarcza nieoczekiwanych odkryć. Zapraszamy na kolejne wirtualne spotkanie w ramach cyklu „Wyszukaj Klasyka”, którego bohaterem będzie wybitny polski fenomenolog. Transmisja ze spotkania odbędzie się w środę 8 lipca o godz. 18.00 na profilu Kraków Miasto Literatury UNESCO na Facebooku. (opis ze strony organizatora)

Spotkanie online odbędzie się w środę 8 lipca o godz. 18.00 na profilu Kraków Miasto Literatury UNESCO na Facebooku.

Szczegółowy opis spotkania dostępny jest tutaj. Zachęcamy także do dołączania do wydarzenia na portalu Facebook.

Organizatorem spotkania jest Krakowskie Biuro Festiwalowe.
Partnerzy spotkania: Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK, Uniwersytet Jagielloński (warto dodać, że przy UJ działa Centrum Badań Filozoficznych oraz The Roman Ingarden Digital Archive).

Za przekazanie informacji dziękujemy p. Krzysztofowi Żwirskiemu, naszemu absolwentowi i pracownikowi Krakowskiego Biura Festiwalowego.