Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Nie samym doktoratem żyje student... ABC praktyk studenckich - spotkanie z dr Renatą Iwicką i dr Anną Kuchtą

Serdecznie zapraszamy na wirtualne spotkanie poświęcone praktykom studenckim w KPSC, podczas którego dr Renata Iwicka i dr Anna Kuchta, koordynatorki praktyk w KPSC, opowiedzą o możliwościach i zasadach realizacji praktyk studenckich w naszej jednostce, a także o znaczeniu nabywania praktycznych umiejętności i profesjonalnego doświadczenia w toku studiów. Będzie również możliwość dyskusji i zadania nurtujących pytań związanych z praktykami studenckimi.

Spotkanie odbędzie się 16 kwietnia 2021 roku (piątek) o godzinie 17.00 za pośrednictwem MS Teams - link do spotkania dostępny jest tutaj

Spotkanie ma charakter otwarty - zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

"ABC praktyk studenckich" jest trzecim spotkaniem z cyklu zainicjowanego przez mgr Natalię Tołsty - za nami już spotkanie "Praktyczne zastosowanie mnemotechnik w studiowaniu" z udziałem dra Wojciecha Kosiora (5.03.21) oraz spotkanie z drem hab. Wojciechem Klimczykiem, prof. UJ oraz dr Anną Kuchtą poświęcone rozwijaniu planów naukowo-badawczych w rzeczywistości uczelnianej (23.03.21). Przed nami jeszcze wiele fascynujących spotkań - zachęcamy do śledzenia aktualności na naszej stronie.