Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Dzień Otwarty Wydziału Filozoficznego (10.04) - serdecznie zapraszamy!

Wszystkich zainteresowanych studiami w Katedrze Porównawczych Studiów Cywilizacji serdecznie zapraszamy do udziału w wirtualnym Dniu Otwartym Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego, który odbędzie się 10 kwietnia 2021 roku (sobota).

Grafika przedstawia plakat Dnia Otwartego Wydziału Filozoficznego.

 

W ramach wirtualnego Dnia Otwartego Wydziału Filozoficznego będzie można poznać ofertę studiów, możliwości rozwoju i aktywności studenckiej. Nie zabraknie QA i możliwości spotkań indywidualnych. Z radościa informujemy, że naszą Katedrę reprezentować będzie dr Anna Kuchta oraz nasz student, p. Michał Jędrzejczak (porównawcze studia cywilizacji, II stopień).

 

Program rozpocznie się o 9:20 powitaniem przez Dziekana Wydziału Filozoficznego, następnie przygotowaliśmy dla Was prezentację o różnorodności studiów, kolejne godziny należeć będą do sześciu jednostek #FilozoficznyUJ, zwieńczeniem będzie panel studencki z kołami studenckimi, samorządem i inicjatywami.

 

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na portalu Facebook, gdzie dostępne są szczegółowe informacje. Z programem spotkania można zapoznać się tutaj.
 

Udział w wirtualnym Dniu Otwartym Wydziału Filozoficznego to doskonała okazja, aby szczegółowo poznać naszą ofertę dydaktyczną, która dostępna jest także tutaj.

Grafika przedstawia plakat "Poznaj studia w Katedrze Porównawczych Studiów Cywilizacji" w okazji Dnia Otwartego Wydziału Filozoficznego.