Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Spotkanie informacyjne „Klaster 2: nauki społeczne i humanistyczne w PR Horyzont Europa”

Social (r)Evolutions Lab UJ i Global Trends Lab UJ zapraszają na spotkanie informacyjne „Klaster 2: nauki społeczne i humanistyczne w PR Horyzont Europa”, które poprowadzi Mikołaj Pyczak (KPK, NCBiR). Spotkanie odbędzie się 23 lutego 2021, godz. 12.00 za pośrednictwem MS Teams.  

Link do spotkania: https://bit.ly/3tzhuGq  

Celem spotkania jest przedstawienie aktualnych informacji o Programie Ramowym Horyzont Europa oraz o możliwościach realizacji projektów badawczo-innowacyjnych w obszarze nauk społecznych i humanistycznych, ze szczególnym uwzględnieniem Klastra 2 – „Kultura, kreatywność i inkluzyjne społeczeństwa”.

 

O prowadzącym: 

Mikołaj Pyczak pracuje w Krajowym Punkcie Kontaktowym (obecnie w strukturach Narodowego Centrum Badań i Rozwoju) od 2004 roku. W Programie Ramowym Horyzont Europa odpowiedzialny jest m.in za wsparcie krajowych beneficjentów w działaniach Klastra 2. 
 

O organizatorach:

Social (r)Evolutions Lab (SocRevLab) jest częścią działającego na UJ POB-u Society of the Future. SocRevLab koncentruje swoje działania na interdyscyplinarnym badaniu mechanizmów zmian społecznych. Odnosimy się zarówno do procesów o charakterze stopniowym, jak i do zmian w postaci przełomów lub kryzysów istniejącego porządku społecznego. Lab jest platformą współpracy dla naukowców/czyń, doktorantów/ek, studentów/ek oraz wszystkich zainteresowanych tą tematyką, bez względu na reprezentowaną dyscyplinę nauki. Osoby chętne zapraszamy do dołączenia do zespołu SocRevLab na MS Teams, gdzie umieszczamy informacje o naszych bieżących działaniach.   

Link do zespołu: http://bityl.pl/GJcde 

Global Trends Lab (GTL) działa w ramach POB Society of the Future i jest częścią Inicjatywy Doskonałości na Uniwersytecie Jagiellońskim (IDUJ). Lab został stworzony w celu integracji i ułatwienia prowadzenia interdyscyplinarnych badań związanych z czynnikami wpływającymi na przyszłość demokracji oraz modeli politycznych współczesnego świata, ewolucją ładu międzynarodowego i nowego układu sił w stosunkach międzynarodowych, a także z wpływem innowacji i nowych technologii na politykę, bezpieczeństwo i stosunki międzynarodowe. GTL jest wielodyscyplinarną platformą współpracy członków społeczności UJ zainteresowanych tą tematyką. Wszystkich chętnych zapraszamy do naszej grupy na MSTeams. 

Link do zespołu: http://bityl.pl/e98Ot