Wyniki sortowane według etykiety: wydarzenia

24.05.2021
więcej o Wyrazy wsparcia i solidarności w dramatycznym dla narodu białoruskiego czasie walki o wolność i praworządność

23.05.2021
więcej o Koło Naukowe Porównawczych Studiów Cywilizacji serdecznie zaprasza na spotkanie pt. "Street food - kulinarna podróż dookoła świata"

In my mind. Jak radzić sobie w pandemii?

więcej o In my mind. Jak radzić sobie w pandemii?

Zaproszenie na spotkanie z dr Joanną Wasilewską oraz dr Nadią Issą

więcej o Zaproszenie na spotkanie z dr Joanną Wasilewską oraz dr Nadią Issą

19.05.2021
więcej o Pracownia Kultur Szlaku Jedwabnego w IKŚiO PAN serdecznie zaprasza na wykład „An Ancient Merchant’s Journey from India to Alexandria in Roman Times” prof. Stevena Sidebothama (University of Delaware)