Wyniki sortowane według etykiety: wydarzenia

Harmonogram rekrutacji do Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych

09.02.2024
Przekazujemy informację od Dyrektora Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych dr hab. Sebastiana Kołodziejczyka, prof. UJ
więcej o Harmonogram rekrutacji do Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych

31.01.2024
Spotkanie będzie transmitowane online
więcej o Wykład "Ancient Religion in Contemporary Context: Zoroastrian Minority in Modern Iran" dr Pauliny Niechciał dla Inner Asian and Uralic National Resource Center Uniwersytetu Indiany (9.02)

31.01.2024
więcej o Artykuł "Zoroastrian Minorities" dr Pauliny Niechciał w "Religious Minorities Online"

30.01.2024
Osoba prowadząca zajęcia ma prawo wystąpić o pisemne oświadczenie osoby studiującej, które potwierdza, że dana praca została napisana w sposób samodzielny i jest przedstawiana do oceny po raz pierwszy
więcej o Przypominamy, że prace pisemne zaliczeniowe, egzaminacyjne i dyplomowe powinny być efektem samodzielnej pracy osoby studiującej

Harmonogram zajęć w semestrze letnim 2023/2024 już dostępny!

więcej o Harmonogram zajęć w semestrze letnim 2023/2024 już dostępny!

27.01.2024
więcej o "Między religią, nauką i sztuką - magia we współczesnych nurtach ezoterycznych" - spotkanie z dr Karoliną M. Kotkowską (31.01)

Erasmus - rekrutacja

26.01.2024