05.03.2021
więcej o Zachęcamy do udziału w spotkaniu "Teraz Azja: o duchowości we współczesnych Chinach"

Oferta praktyk studenckich - Miesiąc Fotografii w Krakowie 2021

03.03.2021
więcej o Oferta praktyk studenckich - Miesiąc Fotografii w Krakowie 2021

03.03.2021
więcej o Pracownia Kultur Szlaku Jedwabnego w IKŚiO PAN serdecznie zaprasza na wykład “New Ruins in an Old Context: The Buddhist Site of Toplukdong (Domoko) in Khotan (7th–9th c. CE)” prof. dr hab. Eriki Forte (Kyoto University)

01.03.2021
więcej o Zaproszenie na spotkanie poświęcone konkursowi CHANSE “Transformations: Social and Cultural Dynamics in the Digital Age”

Pracownicy Katedry wśród laureatów konkursu na minigranty w POB Heritage

25.02.2021
więcej o Pracownicy Katedry wśród laureatów konkursu na minigranty w POB Heritage

25.02.2021
więcej o Stanowisko Senatu Uniwersytetu Jagiellońskiego ws. trybu przygotowania wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych zawartego w załączniku do komunikatu Ministra Edukacji i Nauki z 9 i 18 lutego 2021 roku

25.02.2021
więcej o Zaproszenie na spotkanie z cyklu Dydaktyczne (r)Ewolucje pt. "Jak połączyć dydaktykę i badania własne?"

Kody kursów MS Teams w semestrze letnim 2020/2021

23.02.2021
więcej o Kody kursów MS Teams w semestrze letnim 2020/2021

22.02.2021