16.05.2021
więcej o Oferta kursów Uniwersytetu Bonn otwarta dla naszych studentek i studentów KPSC - zachęcamy do udziału

Zachęcamy do udziału w spotkaniu "Teraz Azja: poznajemy Japonię"

12.05.2021
więcej o Zachęcamy do udziału w spotkaniu "Teraz Azja: poznajemy Japonię"

12.05.2021
więcej o Czasopismo “The Polish Journal of the Arts and Culture. New Series” przyjmie studentkę/studenta/grupę studentów do prowadzenia strony czasopisma na portalu Facebook w ramach praktyk studenckich w KPSC

11.05.2021
więcej o Pracownia Kultur Szlaku Jedwabnego w IKŚiO PAN serdecznie zaprasza na wykład „A 7th Century Record of a Gateway to India: The First Chapter of Xuanzang’s Datang Xiyu ji (Record of the Western Regions)” prof. Maxa Deega (Cardiff University)

10.05.2021
więcej o Zaproszenie na spotkanie naukowe z cyklu (R)ewolucyjne espresso pt. “Kryminalizacja, upolicyjnienie i strategie oporu”

10.05.2021
więcej o Call For Papers: MASKA pt. "ŻAŁOBA/ POŻEGNANIE" - zachęcamy do nadsyłania tekstów

09.05.2021
więcej o Najtrudniejszy pierwszy krok... czyli rozmowy o szkole doktorskiej wieczorową porą

07.05.2021
więcej o Nowy numer czasopisma "The Polish Journal of the Arts and Culture. New Series" 12 (2/2020) już dostępny - zachęcamy do lektury!

07.05.2021
więcej o Zaproszenie do udziału w badaniu nt. zdrowia psychicznego Studentów „Wpływ epidemii wirusa SARS-CoV-2 na zdrowie psychiczne populacji”

04.05.2021
więcej o "Szczyt Unii Europejskiej i Indii - znaczenie dla Polski" - panel z udziałem dra hab. Piotra Kłodkowskiego, prof. UJ