12.04.2024
więcej o Zapraszamy na prelekcje ekspertów oraz członków Koła Naukowego Porównawczych Studiów Cywilizacji UJ w ramach Game Week (22-26.04)

12.04.2024
Zajęcia poświęcone były ofercie stypendialnej dostępnej dla osób studiujących na UJ
więcej o Odwiedziny dr Anny Kuchty i mgr Natalii Tołsty podczas zajęć "Kultura w praktyce - projekty" prowadzonych przez mgr Wiktorię Krupską (12.04)

12.04.2024
Zajęcia przed godziną 11.00 i po godzinie 15.00 odbywają się planowo, za wyjątkiem ćwiczeń z "Filozofii indyjskiej" (grupa 1), które zostają odwołane
więcej o Informujemy, że decyzją Rektora UJ ustanowiono w dniu 17 kwietnia 2024 roku godziny od 11.00 do 15.00 dodatkowymi godzinami wolnymi od zajęć dydaktycznych

Wykład został zorganizowany przez dra Tobiasza Targosza
więcej o Wykład gościnny "Beyond cultural issues: Representational authority and Community-negotiated Consent among the Iraya and the Tau-Buhid Mangyan in the Philippines" profesora Christiana A. Rosalesa (17.04)

09.04.2024
więcej o Wyjazd badawczy i seria artykułów dr Karoliny M. Kotkowskiej na temat nowego ruchu religijnego - Religii Pokoju i Światła Ahmadi (The Ahmadi Religion of Peace and Light)

06.04.2024
więcej o Ośrodek Badawczy Facta Ficta zachęca do przesyłania zgłoszeń na nadchodzące konferencje naukowe współorganizowane z KPSC

03.04.2024
więcej o "Duchy, przodkowie i szamani. Czyli o tradycjach religijnych we współczesnym Wietnamie" - wykład przygotowany przez Koło Naukowe PSC (15.04)

Wykład otwarty ​"Let’s talk fanfiction" dr Anny Kuchty (10.04)

01.04.2024
Wydarzenie organizowane jest przez Koło Naukowe Porównawczych Studiów Cywilizacji
więcej o Wykład otwarty ​"Let’s talk fanfiction" dr Anny Kuchty (10.04)

28.03.2024
więcej o Informujemy, że w związku z krajowym wyjazdem służbowym zajęcia z drem Markiem Moroniem w dniu 9.04 (wtorek) zostają odwołane

28.03.2024
więcej o Życzenia Wielkanocne od Dziekana Wydziału Filozoficznego, dra hab. Jacka Nowaka, prof. UJ