Dr Agnieszka Kowalska nominowana do Laudacji Studenckich 2015 w kategorii Przyjaciel Studenta

Pięknie dziękuję za nominację do Laudacji Studenckich 2015 w kategorii Przyjaciel Studenta! Jestem głęboko wzruszona słowami uzasadnienia mojej kandydatury i czuję się szczególnie wyróżniona jako jedyna kandydatka naszego wydziału. Myślę, że każdy dydaktyk zdaje sobie sprawę z tego, że jego postawa i działania uzależnione są od energii, zaangażowania i motywacji, jakie płyną ze strony studentów. Gdyby nie Państwa szerokie uśmiechy przy każdym korytarzowym i windowym „Dzień Dobry", szalone przykłady na zajęciach czy wnikliwe pytania na dyżurach moja praca nie sprawiałaby mi tyle radości. Tak, Panie Filipie - lubię swoją pracę (szczególne ukłony dla I roku) bo lubię pracować z ludźmi ciekawymi świata, chcącymi znaleźć własną ścieżkę czy szukającymi wyzwań. A jeżeli tylko mogę im w tym asystować to tylko nauka i przyjemność dla mnie. Bez względu na wynik plebiscytu i bez zbędnej skromności już uznaję, że wygrałam to, na czym mi zależało! Lepszej nagrody niż wczorajsze oklaski po zakończeniu WTC nie mogłam dostać.

Numer 12 zawsze był dla mnie szczęśliwy.

Państwu życzę udanej zabawy podczas Juwenaliów!

Data opublikowania: 08.05.2015
Osoba publikująca: Wojciech Kosior