Program konferencji naukowej „Od serialu do soft power. Badania nad kulturą popularną” (24-25.05) już dostępny

AKTUALIZACJA: sobotnie panele odbędą się w trybie zdalnym z uwagi na nieprzewidziane okoliczności

Koło Naukowe Porównawczych Studiów Cywilizacji UJ serdecznie zaprasza na Ogólnopolską Konferencję Naukową, pt. „Od serialu do soft power. Badania nad kulturą popularną”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 24-25 maja 2024 r. w Katedrze Porównawczych Studiów Cywilizacji Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. Grodzkiej 52 w Krakowie.

W planach liczne wystąpienia studentek i studentów Katedry, a także wykłady eksperckie dr Renaty Iwickiej oraz dr Agnieszki Mikrut-Żaczkiewicz.

Szczegółowy program konferencji można znaleźć tutaj.

Więcej informacji oraz link do zdalnych obrad w dniu 25.05 (sobota) można znaleźć w wydarzeniu na portalu Facebook