Grant Sonata 19 Narodowego Centrum Nauki dla dr Karoliny M. Kotkowskiej na realizację projektu "Rozmyte granice między dyskursem naukowym i okultystycznym na przełomie XIX i XX wieku. Przykład eksperymentów Juliana Ochorowicza"

Z radością informujemy, że dr Karolina M. Kotkowska została laureatką konkursu Sonata 19 Narodowego Centrum Nauki

Tytuł projektu: Rozmyte granice między dyskursem naukowym i okultystycznym na przełomie XIX i XX wieku. Przykład eksperymentów Juliana Ochorowicza.

Czas realizacji projektu: 3 lata.

Streszczenie projektu można przeczytać tutaj.

Warto dodać, że dr Kotkowska równocześnie realizuje także projekt NCN Opus nr 2022/45/B/HS1/02387 pt. Pedagogika teozoficzna. Relacje XIX-wiecznego projektu duchowości i teorii wychowania.

Serdecznie gratulujemy i radujemy się tym bardziej, że z nauk humanistycznych w ramach całego panelu HS1 sfinansowano w tym roku tylko cztery projekty. Szczegółowe listy rankingowe można znaleźć tutaj.