Badania nad społecznymi i emocjonalnymi zasobami studentów - zachęcamy do udziału

Drodzy Studenci i Studentki,
Drogie Doktorantki i Doktoranci

Zachęcamy do udziału w projekcie badawczym pt. Badania nad społecznymi i emocjonalnymi zasobami uczniów i studentów poprzez wypełnienie ankiety.

Projekt jest realizowany przez pracowników Instytutu Pedagogiki UJ. Państwa zaangażowanie pozwoli ocenić poziom kompetencji społecznych i emocjonalnych jako „mocnych stron” studenta, które służą pozytywnej adaptacji, radzeniu sobie ze stresem i wzmacnianiu subiektywnego dobrostanu (well being).

Wyniki badań będą służyć lepszemu zrozumieniu potrzeb studentów i poszukiwaniu możliwości ich zrealizowania.

Badania są w pełni anonimowe (nie będą rejestrowane żadne identyfikatory uczestników badania, jak np. dane IP komputera czy email) i będą prowadzone metodą elektroniczną. Wypełnienie ankiety zajmuje ok. 10-15 minut.

Link do badania został wysłany na Państwa skrzynki mailowe w domenie uj.edu.pl.
Szczegółowe informacje na temat projektu znajdują się na stronie: https://www.uj.edu.pl/web/pdp/sehs

[Grafika: plakat reklamujący badanie, na żółtym tle rysunek otwartej głowy z której wyrastają kwiaty i napis LICZĄ (SIĘ) ZASOBY]