Oferta pracy dla studentek i studentów UJ

Informujemy, że Dział ds. Osób Niepełnosprawnych UJ poszukuje do współpracy w semestrze zimowym 2021/2022 osób pełniących funkcję asystentów dydaktycznych dla studentów/studentek UJ z niepełnosprawnościami.

Obszary wsparcia asystenckiego dotyczą:

• wsparcia w organizacji pracy,
  • wsparcia w pozyskiwaniu materiałów dydaktycznych,
  • wsparcia organizacyjnego w kontaktach z wykładowcami, administracją uczelnianą,
  • instruktażu po budynkach UJ, w których odbywają się zajęcia akademickie,
  • sporządzania notatek z zajęć.

Wymagania: status studenta UJ
Wynagrodzenie: 25 zł brutto/1 godzina
Liczba godzin: do ustalenia
Szczegółowy zakres wsparcia: do ustalenia

Zgłoszenia, tj. imię i nazwisko, adres email, nr telefonu oraz informację o kierunku studiów,  prosimy przesyłać na adres: don@uj.edu.pl z dopiskiem „asysta dydaktyczna”.
Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną na stronie DON.