Rejestracja na przedmioty w semestrze letnim 20/21 - limity miejsc na kursach (post aktualizowany)

Informujemy, że limity miejsc na kursach obowiązkowych będą sukcesywnie zwiększane - dodatkowa pula miejsc udostepniana jest każdorazowo po migracji danych (z reguły następnego dnia po zapełnieniu grupy).

Informacje o zwiększeniu miejsc na wybrane kursy fakultatywne będą udostępniane na biężaco.
W dniu 5.02 udostępnione zostaną dodatkowe miejsca na kursy:
"Hasztag: kultura. Praktyczny wymiar badań porównawczych"
"Kultury prawne Europy, islamu i Dalekiego Wschodu"
"Śmierć w przekazie międzypokoleniowym. Multimodalna struktura przekazu"

W dniu 10.02 z rejestracji usunięte zostaną następujące kursy z powodu braku wystarczającej liczby osób:
"Czy teologia wyzwolenia uratuje chrześcijaństwo w Polsce? Analiza tekstów kluczowych oraz formy reakcji"
"Nacjonalizmy w Azji Płd. i Płd. Wschodniej - znaczenie czynnika wyznaniowego" (studenci, dla których jest to kurs kanoniczny, będą mieli możliwość realizacji go w przyszłym roku)

Decyzje dotyczące zwięszenia limitów miejsc na pozostałych kursach fakultatywnych zostaną podjęte w późniejszym terminie. Nie gwarantujemy zwiększenia miejsc na wszystkich kursach fakultatywnych.

Przypominamy, że przedmioty spoza realizowanego kierunku można wybierać jako zajęcia fakultatywne - studenci porównawczych studiów cywilizacji mogą rejestrować się na kursy przypisane studiom nad buddyzmem (i vice versa) i realizować je jako zajęcia fakultatywne. W przypadku rejestracji na zajęcia wyższych roczników wymagana jest zgoda prowadzącego.

Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji na zajęcia w semestrze letnim roku akademickiego 20/21 dostępne są tutaj.