Przypominamy! Rejestracja na zajęcia w semestrze zimowym 2020/21 rozpoczyna się 17.09 (lub 24.09 w przypadku studentów I roku)

Przypominamy, że rejestracja na zajęcia w semestrze zimowym 2020/21 dla II i III roku studiów licencjackich oraz II roku studiów magisterskich rozpoczyna się 17 września, godz. 10.00 i potrwa do 1 października, godz. 17.00 (I tura).

Rejestracja dla studentów I roku studiów licencjackich i I roku studiów magisterskich odbędzie się od 24 września, godz. 10.00 do 1 października, godz. 17.00 (I tura).

Druga tura rejestracji dla wszystkich roczników odbędzie się od 04 października 2020, godz. 10.00 do 10 października, godzina 17.00.

Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji dostępne są tutaj.

Przed przystąpieniem do rejestracji prosimy zapoznać się z harmonogramem oraz z ważnymi informacjami zamieszczonymi poniżej harmonogramu.

Przypominamy, że obowiązujący harmonogram to ten zamieszczony na stronie KPSC. Prosimy o uważną lekturę komunikatów zamieszczonych pod harmonogramem.