Przypominamy o naszych mediach społecznościowych - szczególnie w okresie pracy i nauki zdalnej

Wszystkim studentkom i studentom przypominamy, że można kontaktować się z nami także z wykorzystaniem mediów społecznościowych:

Zarówno z pracownikami sekretariatu KPSC (kpsc@uj.edu.pl), jak i z prowadzącymi zajęcia przez cały czas można kontaktować się także drogą mailową.

Prosimy o informowanie na bieżąco o wszelkich problemach i trudnościach związanych z aktualną sytuacją. Wspólnymi siłami na pewno je rozwiążemy!

Przypominamy, że najważniejsze informacje dotyczące działań Uniwersytetu Jagiellońskiego i Katedry Porównawczych Studiów Cywilizacji w związku z epidemią koronawirusa w Polsce można znaleźć tutaj.