Podpisanie współpracy z Mahachulalongkornrajavidyalaya University (MCU) w Królestwie Tajlandii

W dniu 27 czerwca 2018 r. w siedzibie KPSC odbyło się uroczyste podpisanie współpracyMahachulalongkornrajavidyalaya University (MCU) w Królestwie Tajlandii.

Ceremonii podpisania dokumentów przez Prodziekan ds. ogólnych. prof. dr hab. Małgorztę Kossowską i Dziekana International Buddhist Studies College MCU assoc. prof. dr Phramaha Hansa Dhammahaso towarzyszył wykład "International Seminar on War and Peace: Lesson learned from World War II" który wygłosił dr hab. Piotr Kłodkowski, prof. UJ.

W uroczystości wzięli udział także prof. dr hab. Marta Kudelska, kierownik KPSC, dr hab. Joanna Grela, która zainicjowała współpracę z MCU oraz oczywiście zaproszeni goście - prof. dr Phra Rajaparipatkavi (Vice Rector for Academic Affairs, MCU) i grupa studentów Peace Studies z MCU.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest tutaj.
​Pełna galeria zdjęć z wydarzenia dostepna jest tutaj.